No Sex Drive ?

Bu var Cuma gecesi ancak akıl sette gerçekten değiliz ve senin suç ortağı bazı oda eylem ile haftanın sonu başlayacak övgü gerekiyor. Sen serebral bir ağrıdan korkuyorsun ve başını yastığın içine kapatıyorsun. Seks sadece bir kez daha muhtemel değildir. Premenopozal kadınların (30-50 yaş arası) yaklaşık bir kısmı, yaşamları boyunca, şu anda Sağlıklı Yaşam ve Palatin Technologies, Inc. tarafından desteklenen güncel bir bakış açısına
göre düşük cinsel istekle karşılaştıklarını söylemektedir: Düşük cinsel istekte yan etkiler şunlardır: Cinsel tefekkürlerin
yokluğu Cinsel isteksizlik veya başka bir fiziksel veya zihinsel duruma veya herhangi bir ilaç için kredilendirilemeyen cinsel istek yokluğu Cinsel kaygıların yokluğu veya istemediği için sefalet

Cinsel musiliklerin yokluğu ya da istemek nedeniyle suç ortağıyla ilişkiye zorlanma
Bu tezahürlerin bir ya da her birinin kötü etkilerini deneyimlemeniz durumunda, sen tek değilsiniz. Araştırmaya göre 906 premenopozal kadın dahil, yüzde 46’sı cinsel isteksizce düşüktü. Bunların arasında, 10 kişiden altısı seks için çürümüş özlemleri hakkında sorunluydu.

Seks sürüşü yok

Neden böyle bir sorun? Çalışmada, 30 ila 50 yaşları arasındaki bayanların yüzde 85’inin, düşük cinsel istekliliğin, duygusal ilişkilerinde yakınlık düzeyine zarar verdiğini düşündüğü bulunmuştur. Ayrıca, bu hanımların yüzde 66’sı, düşük cinsel isteğin, suç ortaklarıyla yazışmalarını ters yönde etkilediğini düşünmektedir.
Öyle olabileceği gibi, hangi sebepten ötürü seks yapmayan bir şeyiniz yok? Seks sürücünüz olmasın bazı temel nedenleri keşfedin.
BİR
Parçalandın.
Gerçekten, likör sizi rahatlatabilir ve engellerinizi kaldırabilir. Her durumda, fazla miktarda likör bir depresan olarak gidebilir. Bu, beraberinizdeki dokunuşunuz için sizi drene ve inert yapar. İçtiğinizin karizmanızı nasıl etkilediğini izleyin. Herkesin başedebileceği kadar alkol seviyesi olağanüstüdür. Ne kadar likör tahammül edeceğinizi anlayın, böylece odanızdaki gece düzenlenmiş olarak gider.
İKİ
Menopoz yaşıyorsun.
Östrojen seviyeleri menopoz ilerledikçe azalır. Ayrıca, bu seks ve kurutucu vajinal dokular için azalan coşkuya neden olabilir, zor veya garip bir ilişki getiriyor. Gerçekten de, çok sayıda kadın menopoz ve geçmişte cinsel ilişkiyi yerine getirmekte, ancak bu zaman zarfında cinsel isteklerde bir azalmaya sahip olmak temel olabilir.

Sex Drive yok mu?  Geri almak için püf noktaları

ÜÇ
BOYADIN
İstihdam, çocuklar, ev işi. Sade ve basit, aşırı tükenmiş ve bitkinsiniz, bunu almayı düşünmeyi imkânsız kılarsınız. Tüm dürüstlüğünüzde, siz ve vücudunuz seksden daha fazlasına ihtiyaç duyarsınız. Yeterince yakından göz aldığından emin ol, böylece yarın akşam hazırsın.
FOUR
Sen itildin.
İşte bunalmışsın. İçinde milyonlarca faaliyet var. İşi halledebilmeniz için, ikinci bir anahtar anahtarlı donatıda zor. Basınç tetikleyicilerini azaltmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, böylece kendinizi zamanında kaybedebilirsiniz. Muhtemelen bu, çocukları gece için Büyükannem’e göndermeyi ima eder. Ya da eve dönmeden önce tekrar egzersiz merkezine vuruyoruz. Belki de senin yüklerin hakkında günlüğe yazmalısın. Baskınız ile baş edebilmek için en ideal yolu bulun, böylece yatakta iyi vakit geçirebilirsiniz.
BEŞ
Güveniniz azdır.
Çocuğunuz size tükürdükten sonra kışkırtıcı olmanın dışında herhangi bir şey hissedersiniz. Giysilerini çıkarmamayı tercih etmen şaşırtıcı değil. Vücudunuzun selülitin uylukta görmediğini veya saçınızın çok düzgün olmadığını ya da tükürük kokusu olduğunu unutmayın. Seninle biraz uyumaya ihtiyacı var. Vücudunuzdaki öz güvenceye yardımcı olmak için pratik yapmaktan çekinmeyin.

ALTI

Hamilesin ya da sadece bir çocuğun vardı.

Hormon, gebeliğin ortasında, çocuk sahibi olduktan kısa süre sonra ve emzirmenin ortasında cinsel isteğinizi azaltabilir. Buna ek olarak, bir bebeğe taşıma ya da eğilme ve kendi kendini algılama konularını hamile kalmaktan veya çocuk ağırlığınızı kaybetmeye çalışmaktan yorulmaktan yorulursunuz. Zaman çizelgesi tarih kitabında bazı kışkırtıcı zamanlara karşı durmak yerine zihni sıkı sıkıya çarpmak. Bazı seks hiç bir şeyden üstün değildir, bu yüzden evlilikte cinsel ilişkiyi düzenleme eğiliminde olun.

Çok sayıda kadın cinsel ilişkilerini suç ortaklarıyla veya sosyal sigorta uzmanlarıyla tartışmakta isteksizdir. Huzur içinde tahammül etmemeye çalış. Cinsiyetle ilgili sorunlar normaldir ve sık sık konu hakkında bilgi edinerek ve yardım etmeye hazır uzmanları keşfederek işe yarayabilir. Aynı şekilde basit olmak ve suç ortağı da dahil olmak çok önemlidir. Meselenin yaşamı üzdüğü noktada, ilişkinizde rahatsızlık yaratır veya fiziksel işkenceye neden olur, sosyal sigorta uzmanınızla sohbet edin.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: